Kask Bontrager MTB Solstice

Kask Bontrager MTB Solstice -kilka słów o marce.

To czołowa marka zajmująca się produkcją kasków rowerowych dla sklepów rowerowych na polskim i zagranicznym rynku. Bardzo często tego producenta wybierają sklepy internetowe, po prostu są dobrze wykonane.

Czy warto kupić Kask Bontrager MTB Solstice

Moim zdaniem kask wart swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej jazdy na rowerze.

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. 30 dniowy okres próbny. Co więcej niektóre marki pokusiły się o roczny okres ochronny tzw. powypadkowa gwarancja po prostu producent wymienia kask na nowy np. po opłaceniu kosztów transportu z magazynu.
kask rowerowy

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Niektóre firmy wymagają od klientów oryginalne opakowanie z produktu przy zgłoszeniu gwarancyjnym. Jeśli jest taka konieczności sprzedawca o tym informuje podczas sprzedaży lub jest to ujęte w karcie gwarancyjnej jeśli takowa została dołączona do kasku. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu oraz uszkodzony kask rowerowy i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Kask Bontrager MTB Solstice

Ceny dobrych kasków rowerowych zaczynają się od 200zł a mogą nawet dobić do 2000zł

Kask Bontrager MTB Solstice opinie i oceny

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym kasku rowerowym