Katalog rowery GT 2021 kolekcja

Nowa kolekcja rowerów GT 2021 nadciąga

Dynamiczny rozwój firmy GT owocuje nowymi modelami na rok 2021. Nowoczesna linia produkcyjna i najwyższej jakości części zastosowane w nowych rowerach dają pewność, że rowery GT będą sprawne przez wiele lat. Nowa jakość, wzory, ramy i komponenty pozwoliły marce GT stać się konkurencją dla zaawansowanych technologicznie, popularnych na całym świecie firm produkujących rowery.

Kolekcja rowery GT MTB 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów pozwoliły marce GT tworzyć wspaniałe rowery na rok 2021. Modele MTB GT 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Odpowiednio dobrane komponenty sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele GT MTB na rok 2021 to:

Kolekcja rowery crossowe GT 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów crossowych pozwoliły marce GT tworzyć lekkie, wygodne rowery na rok 2021.
Modele crossowe GT 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy zyskujesz dobry rower do dojazdów do pracy czy do sklepu.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele crossowe GT na rok 2021 to:

Modele Crossowe GT

Kolekcja rowery Trekkingowe GT 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów trekingowych pozwoliły marce GT stworzyć jeszcze bardziej wygodne i ładowne rowery na rok 2021.
Modele trekkingowi z bagażnikiem GT 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy trekkingowy zyskujesz dobry rower na krótkie wyprawy przeważnie jedno lub dwudniowe.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach nawet kilkudniowych.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców oraz amortyzowany widelec sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność nawet przy długich wyprawach.

Popularne modele Trekkingowe GT na rok 2021 to:

Rower trekkingowy GT

Kolekcja rowery szosowe GT 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów szosowych nie poszły na marne pozwoliły marce GT stworzyć jeszcze bardziej ładne i wydajne rowery szosowe GT na rok 2021.
Modele szosowe produkowane są na dwóch rodzajach materiałów aluminium oraz carbonie.

Popularne modele szosowe GT na rok 2021 to:

Rower GT

Rowery Gravelowe GT 2021

Połączenie roweru szosowego oraz MTB daje dużo frajdy z jazdy.
Jeszcze do niedawna nie istniał osprzęt rowerowy dostosowany do potrzeb rowerów szutrowych. Jednak Shimano GRX odmienił oblicze tego segmentu rowerów i pozwolił na uwolnienie się spod jarzma szosowych klamkomanetek oraz przerzutek tylnych siłą odebranych rowerom MTB

Popularne modele gravel GT na rok 2021 to:

Rower Gravelowy GT