Kolekcja rowery Focus 2021

Nowa kolekcja rowerów Focus 2021 nadciąga

Dynamiczny rozwój firmy Focus owocuje nowymi modelami na rok 2021. Nowoczesna linia produkcyjna i najwyższej jakości części zastosowane w nowych rowerach dają pewność, że rowery Focus będą sprawne przez wiele lat. Nowa jakość, wzory, ramy i komponenty pozwoliły marce Focus stać się konkurencją dla zaawansowanych technologicznie, popularnych na całym świecie firm produkujących rowery.

Kolekcja rowery Focus MTB 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów pozwoliły marce Focus tworzyć wspaniałe rowery na rok 2021. Modele MTB Focus 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Odpowiednio dobrane komponenty sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele Focus MTB na rok 2021 to:

Kolekcja rowery crossowe Focus 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów crossowych pozwoliły marce Focus tworzyć lekkie, wygodne rowery na rok 2021.
Modele crossowe Focus 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy zyskujesz dobry rower do dojazdów do pracy czy do sklepu.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele crossowe Focus na rok 2021 to:

Modele Crossowe Focus

Kolekcja rowery Trekkingowe Focus 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów trekingowych pozwoliły marce Focus stworzyć jeszcze bardziej wygodne i ładowne rowery na rok 2021.
Modele trekkingowi z bagażnikiem Focus 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy trekkingowy zyskujesz dobry rower na krótkie wyprawy przeważnie jedno lub dwudniowe.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach nawet kilkudniowych.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców oraz amortyzowany widelec sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność nawet przy długich wyprawach.

Popularne modele Trekkingowe Focus na rok 2021 to:

Rower trekkingowy Focus

Kolekcja rowery szosowe Focus 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów szosowych nie poszły na marne pozwoliły marce Focus stworzyć jeszcze bardziej ładne i wydajne rowery szosowe Focus na rok 2021.
Modele szosowe produkowane są na dwóch rodzajach materiałów aluminium oraz carbonie.

Popularne modele szosowe Focus na rok 2021 to:

Rower Focus

Rowery Gravelowe Focus 2021

Połączenie roweru szosowego oraz MTB daje dużo frajdy z jazdy.
Jeszcze do niedawna nie istniał osprzęt rowerowy dostosowany do potrzeb rowerów szutrowych. Jednak Shimano GRX odmienił oblicze tego segmentu rowerów i pozwolił na uwolnienie się spod jarzma szosowych klamkomanetek oraz przerzutek tylnych siłą odebranych rowerom MTB

Popularne modele gravel Focus na rok 2021 to:

Rower Gravelowy Focus