Który rower Trek X-Caliber wybrać kupić? 2021

Który rower Trek X-Caliber wybrać kupić? Dziś odpowiem wam na  pytanie postawione w tytule tego tekstu. Jaki X Caliber wybrać?

Który X Caliber najlepszy?

Nie zważając na cenę oczywiście najlepszym wyborem byłby X-Caliber 9 2021.To gotowy do wyścigów rower górski XC stworzony z części przystosowanych do rywalizacji.

Zdalna blokada widelca RockShox Judy Silver, napęd 1×12 Shimano XT/SLX oraz kaseta Shimano SLX M7100, 10-51, 12-rzędowa z szerokim zakresem przełożeń sprawiają, że jest to doskonały wybór dla miłośników singletracków, którzy szukają wyjątkowego roweru gotowego na wyścigi.

Najkorzystniejszy wybór cena do jakości modelu Trek X caliber?

Moim zdaniem najniższy model tego roweru zasługuje na miano najlepszego wyboru cena do jakości. X caliber 7 2021 mimo iż napęd 1×10 Shimano Deore M4100, 11-46, 10-rzędowa może brakować przełożeń działa bez zarzutów i bezawaryjnie.

Czy X caliber 8 to dobry wybór? opinie

W mojej opinii to rower o dużym potencjale ale zepsuty poprzez zastosowanie napędu opartego na grupie SRAM XS- który niestety bywa awaryjny.

Dobrym pomysłem byłoby zastąpienie przynajmniej przerzutki grupą SRAM GX wydatek około 500zł, która bez problemu będzie działała znakomicie z resztą osprzętu. Dołożenie kolejnych 200zł na zmianę manetki biegów na GX ( nie jest to koniecznością ale zyskamy na płynniejszej pracy zmiany biegów i sztywności samej manetki. Daję dużego plusa za sztywna oś.