Plecak Gregory damski Jade 38 L

Plecak Gregory damski Jade 38 L

Plecak Gregory damski Jade 38 L, to plecak specjalnie zaprojektowany dla pań i z myślą o komforcie w czasie noszenia bagażu na jednodniowe wycieczki

Opis

Plecak damski Gregory Jade 38 L. Dzięki pojemności prawie 40 litrów, plecak Jade 38 oferuje o wiele więcej miejsca, niż zwykły plecak górski. Ale nadal charakteryzuje się niezwykle lekkim i eleganckim profilem, idealnie dopasowanym do damskiej geometrii. Jade 38 to wierny towarzysz górskiego biwaku lub dłuższego letniego weekendu. Możesz zabrać go ze sobą szczególnie tam, gdzie nachylenie terenu lub jego specyfika będą większym wyzwaniem niż kilometry.

Plecak damski Jade 38 L gwarancja

Plecak Gregory damski Jade 38 Litrów posiada dożywotnią gwarancję producenta.

Firma Gregory o producencie kilka słów

„My – ludzie, którzy tworzą produkty marki Gregory w Salt Lake City w stanie Utah, USA – jesteśmy tacy jak Wy. Pracujemy w biurze, kierujemy zespołem ludzi, spędzamy czas w outdoorze i mamy rodziny, z którymi nieustannie eksplorujemy nowe szlaki. Żyjemy pasją.

Wiemy, że nie łatwo jest znaleźć równowagę pomiędzy codziennością a pasją. Wiemy, że wymaga to determinacji i poświęcenia, aby uczynić swoje życie takim, o jakim marzysz. Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów, które przeniosą Ciebie i Twój sprzęt tam, dokąd zmierzasz.

Gregory Jade 38l
Gregory Jade 38l damski

Ta prosta, a jednak głęboka filozofia projektowania inspiruje nas w każdym aspekcie tworzenia najbardziej wygodnych i najbardziej niezawodnych plecaków na świecie. Koncentrujemy się na unikalnej geometrii, dopasowaniu i niestandardowych technologiach systemów nośnych, dzięki którym plecak porusza się razem z Twoim ciałem -w przeciwieństwie do Twojej ulubionej koszulki lub czapki.

Gregory Jade 38l damski użytkowanie

Produkty jakimi są plecaki Ggregory to połączenie tradycji nowoczesności oraz komfortu w trakcie ich użytkowania. Firma nie uznaje kompromisów i wysokiej jakości materiały świadczą o dotrzymywaniu słowa, dając dożywotnią gwarancję na produkty. plecak damski Jade 38l to jeden z wielu propozycji skierowanych do wytrawnych wędrowniczek, ale także dla każdej z Pań, które chcą wyruszyć na szlak przygody. Co jeszcze można powiedzieć o tym plecaku? Pojemność tego plecaka oraz dodatkowe kieszonki z siatki a także troki ułatwiają zapakowanie sprzętu. 38l to pojemność, która pozwala na łatwy załadunek odzieży i przyborów na wycieczkę oraz na wygodę noszenia w ciągu dnia (także nocą 😀 ).

Jeśli interesuje Cię kolejny plecak tej firmy to zapraszam do linku poniżej. Oraz na stronę w której opisałem plecak na rower firmy Deuter

Plecak na rower Gregory Drift 10L oraz 14L nowość