Plecak race Exp air 2018

Nowości od Deutera – plecak race Exp air 2018

Mój ulubiony plecak rowerowy zmienia się! Mam nadzieję, że tylko na plus:)

Ostatnio dużo pisałem o plecaku rowerowym marki deuter exp air 12+3l. Jak sie dowiaduję na lato 2018 deuter szykuje zmiany. Zmiany te nie dotyczą tylko kolorystyki, ale w szczególności zmienia się materiał z jakiego plecaki rowerowe, i nie tylko, będą wykonane. Najpopularniejsza wśród rowerzystów seria plecaków zyskała nowy, smukły i techniczny wizerunek, ale to nie wszystko. Zmianie uległy także pojemności tychże plecaków. Najpopularniejszą wersję plecaka race exp air 12+3 litra zastąpi plecak deuter race exp air 14litrów.

Niska waga oraz superoddychalność

Priorytetem w linii plecaków rowerowych stało się uzyskanie niskiej wagi i doskonałej oddychalności, stąd konieczne było wprowadzenie nowego, wytrzymalszego materiału na pasach nośnych, który jednocześnie zapewnia swobodną wentylację ramion.

W starej wersji tych plecaków minusem stawała się zbyt duża waga przy małych gabarytach tego plecaka.

Linia plecaków Race została wyposażona w nową piankę o gęstej perforacji 3D AIR MESH innymi słowy większe „dziury”- lepszy przewiew.

Dodatkowo wersja Air oraz EXP Air posiadają przednią kieszeń typu organizer.

Kolorystyka i design plecak exp air 2018

Wraz ze zmianami technicznymi marka Deuter postanowiła zmienić również kolorystykę. Podążając za modą postawiła na niestandardowe połączenia dwóch odcieni tego samego koloru. Plecak zyskał nowy lepszy design.

Ulepszenia i innowacje

Dla większego komfortu użytkownika poprawiony został system nośny plecaka, w którym zastosowano wygodną siatkę z większymi otworami na plecach. Siatka ta zapewnia lepszy przepływ powietrza, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko pocenia się. Taką samą funkcję pełnią otwory w szelkach plecaka. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, w plecaku pojawił się również funkcjonalny organizer, którego brakowało w poprzedniej jego wersji.

 

 

 

Zapisz

Zobacz więcej postów:

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]

About the author