Polska marka spodenek rowerowych- spodenki na rower premium polskie

Tygu to polska marka spodenek na rower- marki premium

Pasjonaci jazdy na rowerze tworzą markę, która produkuje wysokiej klasy spodenki rowerowe i inne akcesoria na rower. TO marka tworzona przez ludzi kochających swoje dwa kółka.

Polskie spodenki rowerowe dla dzieci

Tygu w swojej ofercie posiada spodenki zaprojektowane strikte pod naszych najmłodszych riderów.  Linia produktów TYGU KIDO Kolekcja dedykowana jest dla najmłodszych dzieci.  Jak zapewnia producent: Spodenki wykonane z poliestru, klejone zamki, wiele otworów wentylacyjnych dodatkowo wzmocnione na pupie, takie połączenie wytrzyma wiele upadków i ochroni przed otarciami.

W ofercie znajdziemy kolekcje 2018, 2019, 2019 oraz 2020 i 2021

Spodenki wielozadaniowe na rower MTB polskiej marki Rover TYGU

Rover Tygu opinie ma bardzo dobre. Doskonale sprawdzą się w trudniejszych warunkach.  Jak zapewnia producent: Kolekcja ROVER 2021,2020 i wcześniejsze zawsze służy przewiewnością, wagą i wytrzymałością. Kolejny dzień bez prania a odzież TYGU wciąż daje oddychać, ani pot ani błoto nie jest w stanie zmniejszyć twojego komfortu jazdy.

Spodenki TYGU PRIME do zadań specjalnych na trudne warunki

Spodenki PRIME

Spodenki PRIME to nie przelewki. Spodenki rowerowe wytrzymałe wykonane z poliestru 600D wzmacnianego włóknami aramidowymi tworzą BOMBPROOF 600D, materiał nie zniszczalny ale też lekki, komfort ruchów gwarantowany. Wewnętrzna część uda oraz kroczę wykonane są z poliestrowej siatki, dzięki czemu wentylacja jest  zapewniona ! Spodenki dostępne w rozmiarach S, M, L, XL