Ranking rowerów zawieszonych Trek 2021- moja lista

Trek jest światowym liderem w technologii rowerów górskich. Nic dziwnego, że rowery górskie to najbardziej technicznie zaawansowane modele na rynku. U nas innowacje nie są ograniczone wyłącznie do rowerów z najwyższej półki. Każdy model ma mnóstwo rozwiązań i detali, dzięki którym każda jazda będzie lepsza, a trasa łatwiejsza.

Ranking 2021: TOP 4 najlepszych rowerów górskich marki Trek zawieszonych wg mojej oceny:

ranking-rowerow-trek-mtb-zawieszonych
ranking-rowerow-trek-mtb-zawieszonych

4. Na miejscu 4 Rower górski Trek Remedy 7 2021

Remedy 7 to rower górski do górskich miasteczek. Nasz najkorzystniejszy Remedy oferuje wszystkie rozwiązania potrzebne do wspaniałej zabawy na najbardziej wymagających technicznie szlakach. Posiada wszystkie rozwiązania niezbędne w rowerze górskim, takie jak zawieszenie z długim skokiem, sztyca regulowana i 12-biegowy napęd.

3.Czwarte miejsce Rower górski Trek Remedy 8 2021

Remedy 8, to idealne połączenie osiągów roweru górskiego i ceny. Lekka rama z aluminum, osprzęt SRAM GX Eagle oraz wysokiej klasy zawieszenie RockShox sprawiają, że jest to idealny rower dla chłopców, którzy lubią iść na całość i dla tego potrzebują idealnego do zabawy roweru, którym będą śmigać po odlotowych szlakach.

2.Rower górski zawieszony Trek Slash 7 2021

Slash 7 to korzystna maszyna do all-mountain stworzona do pokonywania singletracku z maksymalną prędkością. Ma porządną aluminiową ramę i sprawne zawieszenie, dzięki którym pokona zakręcone, trudne zjazdy jak żaden inny rower.

1.Rower górski Trek Slash 8 2021

Slash 8 to maszyna do enduro, która pędzi na szybkich 29-calowych kołach i unosi się płynnie na zawieszeniu RockShox, a za napęd odpowiada najnowocześniejszy napęd SRAM GX Eagle. Aluminiowa rama z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i mocne koła ze stopu aluminium czynią z tego roweru idealnie wszechstronną maszynę.

Podsumowanie

Na rok 2021 odnajdziemy bardzo wiele zróżnicowanych modeli rowerów górskich mtb zawieszonych i każdy znajdzie coś dla siebie. Dobry rower możemy kupić na wyprzedaży juz koło 10000zł. Im większym budżetem dysponujemy, tym lepszych rozwiązań możemy oczekiwać po zakupionym sprzęcie z napędem najscześciej Shimano i Sram oraz amortyzacją od czołowych producentów Rock Shox oraz FOX. Najważniejszy jest fun z jazdy.