Rower crossowy Merida Crossway 15-D 2021

Rower crossowy z czym to się je Merida Crossway 15-D 2021- kilka słów

Mówiąc o rowerze crossowym Merida Crossway 15-D myślmy o uniwersalnym jednośladzie, który pełni funkcję szybkiego roweru miejskiego lub sprzętu do rekreacyjnych treningów na szosie, czy utwardzanej nawierzchni.

Rower crossowy Merida Crossway 15-D jaki wybrać?

Rowery crossowe Merida Crossway 15-D to jedne z najbardziej wszechstronnych typów rowerów na rynku.
Po prostu jeden rower do wszystkiego o sportowej geometrii i design-ie. Możesz go zabrać na utwardzaną ścieżkę polną do miasta i poza nie. Dlatego ten typ roweru dla wielu może się okazać wyborem najlepszym.
Rower crossowy to prosta i ładna konstrukcja bez zbędnych akcesoriów typu bagażnik, czy błotniki to dobrze wyśrodkowany balans między komfortem jazdy, a sportowym charakterem i osiągami.

Rower crossowy Merida Crossway 15-D 2021 geometria

Męski rowery crossowe Merida Crossway 15-D mają poziome górne rury, natomiast linia damska wyposaża się w obniżone ramy, które mają ułatwiać wchodzenie i schodzenie z roweru. Większość rowerów krosowych budowana jest na lekkim i sztywnym aluminium. Geometria ramy pozwala na pochyloną pozycję rowerzysty przez co rower jeszcze lepiej sprawdzi się na dłuższych wycieczkach, podczas których zależy nam na sprawnej i szybkiej jeździe. Nie zmienia to faktu, iż jest to rower wygodny.

Jak to bywa w życiu zwykle, im rower droższy, tym lżejszy i lepiej wyposażony cross. Oznacza to, że wraz z większym wydatkiem będzie nam się jeździło przyjemniej i szybciej, a kultura pracy przerzutek i całego napędu wzrośnie.

Jakie ciśnienie, waga i rozmiar kół w rowerze crossowym Merida Crossway 15-D 2021?

Koła w crossach mają średnicę 28 cali (tzw. 700), a montowane na nich opony najczęściej są wąskie ,ale nie tak bardzo jak w szosówkach. Ich szerokość to ok. 35 – 45 mm( 35-45c), czyli podobnie jak w przypadku rowerów typu gravel oraz trekking. Ciśnienie w tej grupie rowerów oscyluje w granicach ok. 4-5 bar. Waga takich rowerów to ok. 12- 15kg w zależności od producenta.

Gwarancja rower Merida Crossway 15-D 2021

Okres gwarancyjny w przypadku rowerów crossowych to najczęściej 24miesiące. Niejednokrotnie można zyskać u producenta dożywotnia gwarancję na ramę po spełnieniu wytycznych opisanych w dokumentacji gwarancyjnej dołączonej do roweru.

Rowerowe opinie i recenzje.

Już niebawem pewnie pojawia się pierwsze opinie i recenzje na temat Merida Crossway 15-D 2021

Promocja i wyprzedaż rowerów crossowych

Jak co roku możemy liczyć na liczne akcje promocyjne i wyprzedażowe modeli Merida Crossway 15-D

Specyfikacja roweru będzie dostępna niebawem.