Rower Kross Level 5.0 2021

Kilka słów na temat roweru Kross Level 5.0 2021

Nowy Level to rower praktycznie pozbawiony ograniczeń równie dobrze poradzi sobie w mieście jak i lekkim terenie. Bieszczady czy doliny w Tatrach to dla tego modelu pestka. To dobry wybór dla osób szukających dobrego sprzętu w przyzwoitej cenie.

Specyfikacja rower Kross Level 5.0 2021

Sprawdzony napęd Shimano z odpowiednimi przełożeniami zapewnia bezproblemową i szybką jazdę. Odpowiednio dobrany hamulec daje pewność hamowania w każdych warunkach. Nienaganna geometria w tym rowerze daję jeszcze więcej radości z jazdy.
Amortyzowany widelec z odpowiednim skokiem wygładzi wszelkie nierówności znajdujące się na drodze, a także poradzi sobie w lekkim terenie.
Kross Level 5.0 2021 zbudowany w oparciu o komponenty Shimano zapewnia wysoką precyzję zmiany przełożeń przy wysokiej odporności na eksploatację.

Gwarancja rower Kross Level 5.0 2021

Okres gwarancyjny w przypadku rowerów crossowych to najczęściej 24miesiące. Niejednokrotnie można zyskać u producenta dożywotnia gwarancję na ramę po spełnieniu wytycznych opisanych w dokumentacji gwarancyjnej dołączonej do roweru.

Rowerowe opinie i recenzje 2021/ 2022

Już niebawem pewnie pojawia się pierwsze opinie i recenzje na temat Kross Level 5.0 2021

Promocja i wyprzedaż rowerów 2020/2021 cena opinie

Jak co roku możemy liczyć na liczne akcje promocyjne i wyprzedażowe modeli Kross Level w rożnej konfiguracji z poprzedniego rocznika.