Rower Le Grand Elille 1 opinie, dane techniczne

Rower Le Grand Elille 1 : Zapewne nie jedna kobieta w swoim życiu marzy o pięknym, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, funkcjonalnym i nowoczesnym rowerze miejskim. Marka Le Grand prowadzona przez firmę Kross posiada w ofercie stylowe rowery miejskie, które sprawdzą się dobrze zarówno na miejskich drogach rowerowych, jak i podmiejskich ścieżkach np. na bulwarach Krakowskich.
Le Grand dla kobiet w swojej ofercie posiada „holenderki” w stylu retro w ponadczasowym dizajnie, które zadowolą nawet najbardziej wymagające panie. A wszystkie te rowerowe cuda są projektowane w Polsce pod okiem firmy Kross.
Ponadto, wielbiciele „dwóch kółek” tej marki doczekały się wersji elektrycznej, a dokładnie wspomagania układu napędowego zasilanego baterią firmy Bafang. Rower ze wspomaganiem elektrycznym ułatwia pedałowanie, jednak wciąż musisz naciskać na pedały, aby poruszać się do przodu:)

Rower Le Grand Elille 1 w nowej kolekcji 2019

W kolekcji rowerów marki Le Grand na 2019 rok znajduje się aż trzy modele z serii Electric, które cechują się niepowtarzalną ramą oraz unikalnym stylem. Dokładnie modele: Elille 1,Elille 2 oraz Elille 3. 

Rowery elektryczne Le grand

Rower Le Grand pomoże Ci w szybszym dotarciu do celu. Przy zastosowaniu napędu ze wspomaganiem elektrycznym codzienny dojazd do pracy nie będzie żadnym problemem. Podobnie ma się sprawa z weekendowymi wypadami poza miasto.

Rower Le Grand Elille 1 dane techniczne

Rama:Aluminium
Widelec: Amortyzowany Zoom 730AMS
Piasta tył: Shimano Nexus SG-C3000-7R
Hamulec przód: V-brake Aluminium
Hamulec tył: V-brake Aluminium
Chwyty: Sztuczna skóra
Opony: 28″ × 1,75″
Oświetlenie: Przód: Retro / Tył: Route 66
rower le grand elille 1 2019

Rower Le Grand Elille 1 opis

3-biegowa piasta tył daje komfort podczas jazdy. Oświetlenie retro zasilane z dynama zintegrowanego w pieście marki Shimano dają gwarancję pewnego światła. Napęd roweru Le Grand Elille 1 wspomagany jest silnikiem marki Bafang Max Drive o mocy 250W. Dopełnieniem całości jest wytrzymała bateria Bafang 43V/7,8 Ah zamontowana na bagażniku. Jej czas pracy przewidziany jest na około 100km, a czas pełnego naładowania to ok. 4,5h. W rowerze tym zamontowany został panel sterujący wraz z wyświetlaczem obsługiwany z kierownicy. System posiada też wspomaganie podczas prowadzenia roweru (funkcja WALK ASSIST). Rower miejski.

Rower Le Grand Elille 1 cena

Cena katalogowa tego roweru kształtuje się na poziomie 4199zł