Rower Trek FUEL EX 5 2022

Rowery Trek – kilka słów o marce.

To czołowa marka zajmująca się produkcją rowerów na polski i zagraniczny rynek. Każdego roku tysiące użytkowników kupują rowery tego producenta.

Czy warto kupić Rower Trek FUEL EX 5 2022

Moim zdaniem tej klasy rowery są warte swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej jazdy na rowerze.

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. dodatkowe 3 lata gwarancji. Przedłużenie gwarancji odbywa się po spełnieniu wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej roweru.
rower trek 2022

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Jeśli kupujesz w Internecie nie jest wymagane oryginalne pudełko od roweru. Jednak warto zachować pudełko w razie np. reklamacji aby spakować i wysłać na gwarancję. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Rower Trek FUEL EX 5 2022

Ceny tych rowerów z reguły utrzymują się we wszystkich sklepach na porównywalnym poziomie. Jedynie końcówka rozmiarówki może skłonić sprzedawcę do obniżenia ceny.

Rower FUEL EX 5 2022 opinie i oceny

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym modelu np. wchodząc na Ceneo czy profil firmowy.