Trek Marlin 5

Rower Trek marlin 5 damski 2022

Rower Trek marlin 5 damski 2022. Firma trek to czołowa marka zajmująca się produkcją rowerów na polski i zagraniczny rynek. Każdego roku tysiące użytkowników kupują rowery tego producenta.

Rower Trek marlin 5 damski 2022

C nowego na ten rok? Przede wszystkim nowy kolor, który nadąża za trendami w branży odzieżowej, tak! Nie pomyliłem się, Trek w swoich  kolekcjach  rowerów dobiera kolory na podstawie mody odzieżowej 🙂 Tym razem w kolorach będą dominować szarości, fiolety, kolory morza, złota i pasteli, ale kolor to jeszcze nie wszystko. Co jeszcze będzie nowością? Detale.

Trek Marlin 5 damski
Trek Marlin 5 damski

Czy warto kupić Marlin 5?

Moim zdaniem tej klasy rowery są warte swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej jazdy na rowerze.

Marlin 5 dla kobiet jest tak dopasowany pod względem ramy, że rower łatwo się prowadzi. Ma pewne cechy roweru górskiego, który w terenie poza asfaltem świetnie się sprawdzi a jednocześnie na szosie i w płaskim terenie staje się bestią nie do zatrzymania. Pomniejszone ramy, czyli rozmiary XS, S mają górną rurę zakrzywioną ku dołowi co jeszcze bardziej ułatwia wsiadanie i zsiadanie osobom o niższym wzroście. Większe ramy M, ML posiadają prostą rurę, gdyż osoby wyższe nie maja problemów z wysokością przekroku.

seria Marlin XS, S vs ML, M
seria Marlin XS, S vs ML, M

Gwarancja – kilka słów

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. dodatkowe 3 lata gwarancji. Przedłużenie gwarancji odbywa się po spełnieniu wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej roweru.
rower trek 2022

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Jeśli kupujesz w internecie nie jest wymagane oryginalne pudełko od roweru. Jednak warto zachować pudełko w razie np. reklamacji aby spakować i wysłać na gwarancję. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Roweru Trek Marlin 5 damski na rok2 022

Ceny tych rowerów z reguły utrzymują się we wszystkich sklepach na porównywalnym poziomie. Jedynie końcówka rozmiarówki może skłonić sprzedawcę do obniżenia ceny.

Rower Trek marlin 5 damski 2022 opinie i oceny

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym modelu np. wchodząc na ceneo czy profil firmowy.