Trek Marlin 5 męski

Rower Trek Marlin 5 2022

Trek to czołowa marka zajmująca się produkcją rowerów na polski i zagraniczny rynek. Każdego roku tysiące użytkowników kupują rowery tego producenta.

Rower Trek Marlin 5 2022

Nowe kolory w odcieniach szarości, głębokiego granatu i złota to trend na rok 2022. Nowy kolor sprawi, że będziesz nadążać za panującą modą 🙂

Do wyboru mamy trzy kolory:

"<yoastmark

Marlin 5 czarno grafitowy
Trek Marlin 5 czarno grafitowy
Marlin 5 złoty
Rower Marlin 5 złoty

Czy warto kupić Rower Trek Marlin 5 rocznik 2022

Moim zdaniem tej klasy rowery są warte swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej jazdy na rowerze.

Jest to prosty rower do jazdy codziennej na łatwe ścieżki i do jazdy w rodzinnym gronie. Spełni oczekiwania zarówna osób zaczynających swoją przygodę z rowerem jak i tych, którzy nie wymagają zjazdów w trudnym terenie.

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. dodatkowe 3 lata gwarancji. Przedłużenie gwarancji odbywa się po spełnieniu wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej roweru.
polskie opony rowerowe

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Jeśli kupujesz w internecie nie jest wymagane oryginalne pudełko od roweru. Jednak warto zachować pudełko w razie np. reklamacji aby spakować i wysłać na gwarancję. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Treka Marlin 5 2022

Ceny tych rowerów z reguły utrzymują się we wszystkich sklepach na porównywalnym poziomie. Jedynie końcówka rozmiarówki może skłonić sprzedawcę do obniżenia ceny.

Rower  Marlin 5 na nowy rok, opinie i oceny

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym modelu np. wchodząc na Ceneo czy profil firmowy.