Rower Trek top fuel 8 2022

Rower Trek top fuel 8 2022 to rower łączący w sobie cechy roweru cross country i full supenson na szlak. Co nowego na rok 2022?

Rower Trek top fuel 8 2022 – Parę słów o marce.

To czołowa marka zajmująca się produkcją rowerów na polski i zagraniczny rynek. Każdego roku tysiące użytkowników kupują rowery tego producenta. Niejednokrotnie zawodnicy stawali też zwycięsko na podium dzięki rowerom Treka.

Czy warto kupić  Trek top fuel 8 ?

Moim zdaniem tej klasy rowery są warte swojej ceny. Zastosowana technologia jak i wysoka jakość materiałów a także spełnione warunki bezpieczeństwa  gwarantują bezpieczną jazdę w terenie.

Co nowego w tym modelu?

Trek top fuel 8
Trek top fuel 8 na rok 2022 w kolorze Crimson

Jak widzicie na pierwszy rzut oka to nowy kolor, czerwony i niebieski. Te kolory będą dominować w nowym roku.

nowy kolor o nazwie Mulsanne Blue

A co w wyposażeniu? Jakieś zmiany?

przednie zawieszenie to widelec Rock Shox SID ze skokiem 120 mm z miękką sprężyną Debon Air. Tył to damper FOX Performance Float ze skokiem 120 mm.

Hamulce tarczowe XT shimano o 4 tłoczkach. Na wyposażeniu niemogło zabraknąć też regulowanej sztycy pod siodłowej Bontrager Line.

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. dodatkowe 3 lata gwarancji. Przedłużenie gwarancji odbywa się po spełnieniu wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej roweru.
rower trek 2022

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Jeśli kupujesz w internecie nie jest wymagane oryginalne pudełko od roweru. Jednak warto cachować pudełko w razie np. reklamacji aby spakować i wysłać na gwarancję. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Roweru Trek top fuel 8 na nowy rok 2022

Ceny tych rowerów z reguły utrzymują się we wszystkich sklepach na porównywalnym poziomie. Jedynie końcówka rozmiarówki może skłonić sprzedawcę do obniżenia ceny.

Rower Trek top fuel 8  opinie i oceny

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym modelu np. wchodząc na ceneo czy profil firmowy.