Rowery elektryczne Trek 2021 katalog

Nowa kolekcja rowerów Elektrycznych Trek 2021 nadciąga

Dynamiczny rozwój firmy Trek owocuje nowymi modelami elektrycznymi na rok 2021. Nowoczesna linia produkcyjna rowerów elektrycznych i najwyższej jakości części zastosowane w nowych rowerach dają pewność, że rowery Trek będą sprawne przez wiele lat. Nowa jakość, wzory, ramy i komponenty pozwoliły marce Trek stać się konkurencją dla zaawansowanych technologicznie, popularnych na całym świecie firm produkujących rowery z napędem elektrycznym.

 

Doświadczenie – Kolekcja rowery hybrydowe Trek MTB 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów pozwoliły marce Trek stworzyć wspaniałe rowery hybrydowe na rok 2021. Modele MTB elektryczne Trek 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Odpowiednio dobrane komponenty sprawią, że jazda na rowerze ze wspomaganiem to sama przyjemność.

Jeszcze większy zasięg Trek MTB na rok 2021 to:

Z roku na rok konstruktorzy wiodącej marki rowerowej dopracowują soje dzieła i przez to rowery elektryczne Trek zwiększają swój zasięg.

Ile waży rower elektryczny Trek aluminowy, a ile karbonowy?

Waga roweru z baterią to żad wielkości około 22-25kg w zależności od modelu jaki wybierzemy. Z reguły rower w karbonie jest około 1kg lżejszy od aluminiowego odpowiednika.

Jaka jest cena roweru elektrycznego Trek ?

Ceny kształtują się rożnie możemy trafić na super wyprzedaż rocznika i kupić rower nawet 30% taniej.

Jaki rower elektryczny Trek wybrać? Rowery miejskie i rekreacyjne.

Rowery miejskie i rekreacyjne marki Trek dodają twoim nogą dodatkowej mocy przez co możesz więcej zobaczyć podczas wycieczki rowerowej na elektykach. Moc przekazywana z silnika jest płynna przez co jazda takim pojazdem jest bardzo dobrze kontrolowana.
W większości modelów takie rowery są wyposażone w wyjmowany pojemny akumulator, który w każdej chwili możesz doładować pijąc kawę czy herbatę w ulubionej restauracji czy kawiarni.

Rowery elektryczne Trek opinie i oceny

Zdobyte przez lata doświadczenie procentuje bardzo dobrymi opiniami na temat rowerów elektrycznych tej marki. Co roku zbierają setki tysięcy pozytywnych opinii w internecie. Możemy je znaleźć na stronach internetowych sklepów rowerowych lub na forach.