Rowery Ghost 2021 kolekcja- katalog

Nowa kolekcja rowerów Ghost 2021 nadciąga

Dynamiczny rozwój firmy Ghost owocuje nowymi modelami na rok 2021. Nowoczesna linia produkcyjna i najwyższej jakości części zastosowane w nowych rowerach dają pewność, że rowery Ghost będą sprawne przez wiele lat. Nowa jakość, wzory, ramy i komponenty pozwoliły marce Ghost stać się konkurencją dla zaawansowanych technologicznie, popularnych na całym świecie firm produkujących rowery.

Kolekcja rowery Ghost MTB 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów pozwoliły marce Ghost tworzyć wspaniałe rowery na rok 2021. Modele MTB Ghost 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Odpowiednio dobrane komponenty sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele Ghost MTB na rok 2021 to:

Kolekcja rowery crossowe Ghost 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów crossowych pozwoliły marce Ghost tworzyć lekkie, wygodne rowery na rok 2021.
Modele crossowe Ghost 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy zyskujesz dobry rower do dojazdów do pracy czy do sklepu.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele crossowe Ghost na rok 2021 to:

Modele Crossowe Ghost

Kolekcja rowery Trekkingowe Ghost 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów trekingowych pozwoliły marce Ghost stworzyć jeszcze bardziej wygodne i ładowne rowery na rok 2021.
Modele trekkingowi z bagażnikiem Ghost 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy trekkingowy zyskujesz dobry rower na krótkie wyprawy przeważnie jedno lub dwudniowe.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach nawet kilkudniowych.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców oraz amortyzowany widelec sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność nawet przy długich wyprawach.

Popularne modele Trekkingowe Ghost na rok 2021 to:

Rower trekkingowy Ghost

Kolekcja rowery szosowe Ghost 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów szosowych nie poszły na marne pozwoliły marce Ghost stworzyć jeszcze bardziej ładne i wydajne rowery szosowe Ghost na rok 2021.
Modele szosowe produkowane są na dwóch rodzajach materiałów aluminium oraz carbonie.

Popularne modele szosowe Ghost na rok 2021 to:

Rower Ghost

Rowery Gravelowe Ghost 2021

Połączenie roweru szosowego oraz MTB daje dużo frajdy z jazdy.
Jeszcze do niedawna nie istniał osprzęt rowerowy dostosowany do potrzeb rowerów szutrowych. Jednak Shimano GRX odmienił oblicze tego segmentu rowerów i pozwolił na uwolnienie się spod jarzma szosowych klamkomanetek oraz przerzutek tylnych siłą odebranych rowerom MTB

Popularne modele gravel Ghost na rok 2021 to:

Rower Gravelowy Ghost