Spodenki rowerowe na jesień

Spodenki rowerowe na jesień

Spodenki rowerowe na jesień. Długie dni lata dobiegły końca, ale Ty wciąż wypatrujesz pogodnych dni jesienią aby wskoczyć na rower. Jak zadbać o zdrowie i komfort?

Spodenki rowerowe na jesień, to temat dzisiejszego artykułu

Co powinny posiadać spodenki rowerowe na jesień?

Jesień to wspaniały czas na obserwację otoczenia, kolorowe liście i słońce o bardziej intensywnym kolorze, szkoda siedzieć w domu. Aby jednak cieszyć się tym otoczeniem w zdrowiu trzeba odpowiednich ubrań.

Na taką okazję wiele firm zaprojektowały spodenki rowerowe z długą nogawką. Jednym z takich producentów jest Bontrager, która w swojej ofercie ma sporo ciekawych rzeczy na rower, ale dzisiaj zajmiemy się spodenkami  Circuit Thermal

CircuitThermal
Kolarskie spodenki długie Circuit Thermal

"<yoastmark

"<yoastmark

Spodenki Bontagera Circuit Thermal posiadają wszytą na stałe wkładkę, która podnosi komfort użytkowania ich i dodatkowo to rozwiązanie jest lepsze od wkładki wyjmowanej. Dlatego, że wkładka zawsze jest na swoim miejscu i się nie przekręca anie nie zsuwa. Dodatkowo szelki utrzymują spodenki na miejscu a szerszy pas z tyłu nie powoduje uczucia gniecenia przez szelki.

zwężane nogawki

Zwężane nogawki świetnie dolegają do ciała i sprawiają, że są naszą drugą „skórą”. To przekłada się na komfort i osiągi.