Zestaw naprawczy do sakw crosso pd2048

Zestaw naprawczy do sakw crosso pd2048

Zestaw naprawczy do sakw Crosso pd2048 to coś dla wytrawnych turystów rowerowych. Gdy przydarzy się uszkodzenie, ten zestaw zapobiegnie wymiany całych sakw. Dlatego warto wiedzieć, że możemy uratować nasze sakwy a także nasze pieniądze.

Zestaw naprawczy do sakw Crosso pd2048 -kilka słów o marce.

To czołowa marka zajmująca się produkcją sprzętu rowerowego na polski i zagraniczny rynek. Każdego roku tysiące użytkowników kupują sprzęt tego producenta.

Czy warto kupić taki zestaw naprawczy do sakw?

Moim zdaniem tej klasy sprzęt wart jest swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznego użytkowania przez długi czas.

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. dodatkowe 3 lata gwarancji. Przedłużenie gwarancji odbywa się po spełnieniu wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej.
sprzet rowerowy

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Jeśli kupujesz w internecie nie jest wymagane zawsze oryginalne pudełko od zakupionego sprzętu rowerowego. Jednak warto zachować pudełko w razie np. reklamacji, aby spakować i wysłać na gwarancję. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.Rowery i sklep rowerowy

 

Cena zestaw naprawczego do sakw Crosso pd2048

Ceny z reguły utrzymują się we wszystkich sklepach na porównywalnym poziomie. Ostatnie sztuki na magazynie mogą skłonić sprzedawcę do obniżenia ceny. Aktualny kod rabatowy możemy znaleźć na stronie wielu sklepów oferujący ten artykuł.

Opinie i oceny zestawu naprawczego pd2048

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym modelu np. wchodząc na ceneo czy profil firmowy.

Crosso pd2048
Crosso pd2048