Kolekcja rowery Head 2021 Katalog

Nowa kolekcja rowerów Head 2021 nadciąga

Dynamiczny rozwój firmy Head owocuje nowymi modelami na rok 2021. Nowoczesna linia produkcyjna i najwyższej jakości części zastosowane w nowych rowerach dają pewność, że rowery Head będą sprawne przez wiele lat. Nowa jakość, wzory, ramy i komponenty pozwoliły marce Head stać się konkurencją dla zaawansowanych technologicznie, popularnych na całym świecie firm produkujących rowery.

Kolekcja rowery Head MTB 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów pozwoliły marce Head tworzyć wspaniałe rowery na rok 2021. Modele MTB Head 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Odpowiednio dobrane komponenty sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele Head MTB na rok 2021 to:

Kolekcja rowery crossowe Head 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów crossowych pozwoliły marce Head tworzyć lekkie, wygodne rowery na rok 2021.
Modele crossowe Head 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy zyskujesz dobry rower do dojazdów do pracy czy do sklepu.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność.

Popularne modele crossowe Head na rok 2021 to:

Modele Crossowe Head

Kolekcja rowery Trekkingowe Head 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów trekingowych pozwoliły marce Head stworzyć jeszcze bardziej wygodne i ładowne rowery na rok 2021.
Modele trekkingowi z bagażnikiem Head 2021 zostały odpowiednio skrojone według potrzeb i portfela przyszłego klienta. Wybierając model budżetowy trekkingowy zyskujesz dobry rower na krótkie wyprawy przeważnie jedno lub dwudniowe.
Wybierając natomiast model droższy zyskujesz na lepszym osprzęcie, a co za tym idzie możesz cieszyć się z jazdy na dłuższych wyprawach nawet kilkudniowych.
Odpowiednio dobrane komponenty przerzutek i hamulców oraz amortyzowany widelec sprawią, że jazda na rowerze to sama przyjemność nawet przy długich wyprawach.

Popularne modele Trekkingowe Head na rok 2021 to:

Rower trekkingowy Head

Kolekcja rowery szosowe Head 2021

Zdobywane przez lata doświadczenie przy produkcji rowerów szosowych nie poszły na marne pozwoliły marce Head stworzyć jeszcze bardziej ładne i wydajne rowery szosowe Head na rok 2021.
Modele szosowe produkowane są na dwóch rodzajach materiałów aluminium oraz carbonie.

Popularne modele szosowe Head na rok 2021 to:

Rower Head

Rowery Gravelowe Head 2021

Połączenie roweru szosowego oraz MTB daje dużo frajdy z jazdy.
Jeszcze do niedawna nie istniał osprzęt rowerowy dostosowany do potrzeb rowerów szutrowych. Jednak Shimano GRX odmienił oblicze tego segmentu rowerów i pozwolił na uwolnienie się spod jarzma szosowych klamkomanetek oraz przerzutek tylnych siłą odebranych rowerom MTB

Popularne modele gravel Head na rok 2021 to:

Rower Gravelowy Head