Rower Trek Remedy 7 2022

 Rower Trek Remedy 7 2022 będzie tematem tego artykułu do którego zapraszam. O rowerach firmy Trek chyba każdy słyszał i wie, że produkty tej marki cechuje to, że każdy jeździec znajdzie swojego rumaka do zadań, które mu odpowiadają. O innych rowerach możesz również poczytać tutaj jeśli szukasz innego typu.

Rower Trek Remedy 7 2022 – budowa

Remedy Treka to rowery na szlak. Ten rower na szlaku czują się jak ryba w wodzie 🙂 . Remedy 7 posiada ramę aluminiową Alpha Platinum Aluminium i 150 mm skoku z tyłu oraz amortyzator RockShox Deluxe Select+. Przedni amortyzator zaś to RockShox Gold RL ze 160 mm skokiem i miękką sprężyną DebonAir. Taka konstrukcja to poważne narzędzie do przecierania nowych szlaków w terenie. Został też uzbrojony w napęd firmy SRAM NX Eagle i hydrauliczne hamulce cztero – tłoczkowe, ale to jeszcze nie wszystko. Regulowana sztyca pod siodłowa to dodatkowy atut i w dzisiejszych czasach jest już częścią niezbędną w tego typu rowerach. Koła zastosowane w tym rowerze to  Bontrager Line Comp 30, oferują one możliwość stosowania opon bezdętkowych a to znowu na plus i to duży.

Czy warto kupić Rower Trek Remedy 7 2022

Tej klasy rowery są warte swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej jazdy na rowerze. To co czyni go jeszcze czymś wyjątkowym, to swój ukryty potencjał który wyraża się w łatwości pokonywania przeszkód na drodze.

Ten rower w samej cenie może nie jest najtańszy, kosztuje 13999,00zł. Jednak na tle konkurencji zastosowana technologia i komponenty stawiają go ponad inne marki. Technologia i materiały też mają swoją cenę, lecz jeśli szukasz roweru, który Cię nie zawiedzie i chcesz czerpać wiele radości na leśnych ścieżkach ten rower jest wart tej ceny. Powiedziałbym, że firma Trek dobrze  skalkulowała cenę do jakości i możliwości tego roweru.

Trek Remedy 7
Trek Remedy 7

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. dodatkowe 3 lata gwarancji. Przedłużenie gwarancji odbywa się po spełnieniu wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej roweru.
rower trek 2022

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Jeśli kupujesz w internecie nie jest wymagane oryginalne pudełko od roweru. Jednak warto zachować pudełko w razie np. reklamacji aby spakować i wysłać na gwarancję. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Rower Trek Remedy 7 2022

Ceny tych rowerów z reguły utrzymują się we wszystkich sklepach na porównywalnym poziomie. Jedynie końcówka rozmiarówki może skłonić sprzedawcę do obniżenia ceny. Tak jak już wcześniej wspomniałem o cenie 14tyś to dobry stosunek jakość / cena a możliwości, które daje ten rower są naprawdę spore.

Rower Trek Remedy 7 2022 opinie i oceny

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym modelu np. wchodząc na ceneo czy profil firmowy.
Cechy: 

 

FAQ

Dla każdego wyjadacza leśnych ścieżek i dla tych, którzy nie boją się pokonywać górskich wyzwań

To rower stworzony do tego, abyś mógł cieszyć się pewną jazdą i obcować z przyrodą.