Esbit

Jaki zestaw sztućców? Esbit Titanium

Jaki zestaw sztućców? Esbit Titanium – Turystyka kojarzy się z plecakiem i butami a także z namiotem, ale też i z posiłkami i polową kuchnią.

Chcę Wam dzisiaj przedstawić kolejnego bohatera wypraw i turystyki, czyli zestawem sztućców dla turysty, ale nie tylko.

Esbit – krótko o firmie

Jest to niemiecki producent wysokiej klasy termosów, naczyń i palników dla minimalistów. W środowisku turystów firma jest znana i ceniona ze względu na jakość wykonania i stosowanych materiałów.

Sztućce z tytanu

Esbit Titan
Sztućce, Esbit Titan

Dzisiejszym bohaterem tego artykułu będą: łyżka, widelec i nóż z tytanu. Każdy kto raz spróbował korzystać z tytanowego naczynia, czy zestawu jak ten opisywany zamarzy o posiadaniu go.

Magiczny tytan, dlaczego tak pożądany? Pierwszą właściwość to waga piórkowa w stosunku do stali czy aluminium jest naprawdę bezkonkurencyjny. Druga właściwość, jeśli chodzi o naczynia to nie przywieralna powierzchnia. Esbit Titan to zestaw dla każdego, kto nie lubi wagi w plecaku.

Jeśli jesteś górskim biegaczem, albo turystą minimalistą czy po prostu cenisz sobie wygodę. Jaki zestaw sztućców? Esbit Titanium będzie dla Ciebie.

Ten zestaw będzie też świetnym uzupełnieniem do termosów o których pisałem w tych wcześniejszych artykułach do których też zachęcam, aby się zapoznać. Tutaj jeszcze dorzucę link do opisanego termosu obiadowego Esbit

Esbit Titan najważniejsze cechy

  • Zacznę od wagi ok 40g !
  • Wymiary zestawu 5x18cm
  • Symbol producenta / produktu TC3TI
  • Kolor: szary, naturalny tytan
  • W zestawie poręczny pokrowiec na komplet sztućców
  • Całość spięta jest malutkim karabińczykiem dla wygody i porządku
Esbit Titan lekkość puchu
Esbit Titan lekkość puchu