Dziecięcy kask rowerowy Bontrager Jet WaveCel

Dziecięcy kask rowerowy Bontrager Jet WaveCel -kilka słów o marce.

To czołowa marka zajmująca się produkcją kasków rowerowych dla sklepów rowerowych na polskim i zagranicznym rynku. Bardzo często tego producenta wybierają sklepy internetowe, po prostu są dobrze wykonane.

Czy warto kupić Dziecięcy kask rowerowy Bontrager Jet WaveCel

Moim zdaniem kask wart swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej jazdy na rowerze.

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. 30 dniowy okres próbny. Co więcej niektóre marki pokusiły się o roczny okres ochronny tzw. powypadkowa gwarancja po prostu producent wymienia kask na nowy np. po opłaceniu kosztów transportu z magazynu.
kask rowerowy

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Niektóre firmy wymagają od klientów oryginalne opakowanie z produktu przy zgłoszeniu gwarancyjnym. Jeśli jest taka konieczności sprzedawca o tym informuje podczas sprzedaży lub jest to ujęte w karcie gwarancyjnej jeśli takowa została dołączona do kasku. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu oraz uszkodzony kask rowerowy i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Dziecięcy kask rowerowy Bontrager Jet WaveCel

Ceny dobrych kasków rowerowych zaczynają się od 200zł a mogą nawet dobić do 2000zł

Dziecięcy kask rowerowy Bontrager Jet WaveCel opinie i oceny

W internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym kasku rowerowym