Rower Trek Roscoe 7 2022

Rower Trek Roscoe 7 2022 to rower na szlaki i do szybkiej jazdy w dół po ulubionych górskich zboczach. To rower dla ludzi mocnych wrażeń 🙂

Trek Roscoe 7 na rok 2022
Trek Roscoe 7 na rok 2022

Rower do jazdy na szlak Trek Roscoe 7 – kilka słów o marce.

To czołowa marka zajmująca się produkcją rowerów na polski i zagraniczny rynek. Każdego roku tysiące użytkowników kupują rowery tego producenta.

Czy warto kupić Rower Trek Roscoe 7 2022

Moim zdaniem tej klasy rowery są warte swojej ceny. Wysoka jakość materiałów i spełnione warunki bezpieczeństwa to gwarancja bezpiecznej jazdy na rowerze. Roscoe to także zabawa na górskich szlakach, on nie boi się prędkości podczas zjazdów. Przedni amortyzator oraz geometria ramy daje poczucia bezpieczeństwa i pewności jazdy. Jest przewidywalny i łatwy w prowadzeniu tam gdzie chcemy to kluczowa cecha dobrego roweru i Roscoe 7 takim właśnie jest.

Gwarancja

Standardowo okres gwarancyjny to 24 miesiące. U niektórych producentów możemy liczyć na dodatkową gwarancję np. dodatkowe 3 lata gwarancji. Przedłużenie gwarancji odbywa się po spełnieniu wymogów zawartych w karcie gwarancyjnej roweru.
rower trek 2022

Czy wymagane jest pudełko do gwarancji?

Jeśli kupujesz w Internecie nie jest wymagane oryginalne pudełko od roweru. Jednak warto cachować pudełko w razie np. reklamacji aby spakować i wysłać na gwarancję. Z praktyki wiem, że wystarczy paragon lub dowód zakupu i oczywiście wymagalny w gwarancji okres i możemy śmiało uderzać do sklepu by złożyć wniosek reklamacyjny.

Cena Rower Trek Roscoe 7 2022

Ceny tych rowerów z reguły utrzymują się we wszystkich sklepach na porównywalnym poziomie. Jedynie końcówka rozmiarówki może skłonić sprzedawcę do obniżenia ceny.

Rower Roscoe 7 na rok 2022 opinie i oceny

W Internecie możemy w łatwy sposób znaleźć opinie i oceny o tym modelu np. Wchodząc na stronę Ceneo czy profil firmowy.